Zápasy – sezóna 2013/14

Prípravné zápasy

Zápasy: 5 Výhry: 4 Prehry: 1 Skóre: 11:7
25. 07. 2013 – 18:00
SLA HC SlaviaPraha
1
:
2
SBA SlovanBratislava
01. 08. 2013 – 17:00
SBA SlovanBratislava
2
:
0
SPA SpartakMoskva
08. 08. 2013 – 17:00
SBA SlovanBratislava
2
:
1
pp
TOR TorpedoNižný Novgorod
14. 02. 2014 – 18:00
SBA SlovanBratislava
2
:
3
sn
KOM HC KometaBrno
20. 02. 2014 – 18:00
KOM HC KometaBrno
2
:
3
sn
SBA SlovanBratislava

European Trophy

Zápasy: 8 Výhry: 5 Prehry: 3 Skóre: 31:25
09. 08. 2013 – 18:00
SBA SlovanBratislava
6
:
2
VIE ViennaCapitals
13. 08. 2013 – 18:00
SBA SlovanBratislava
2
:
3
sn
SPP HC SpartaPraha
15. 08. 2013 – 18:00
SBA SlovanBratislava
5
:
3
CHM PirátiChomutov
17. 08. 2013 – 18:30
VIE ViennaCapitals
4
:
1
SBA SlovanBratislava
23. 08. 2013 – 17:30
JYP JYPJyväskylä
3
:
4
SBA SlovanBratislava
24. 08. 2013 – 16:00
KAL KalPaKuopio
4
:
2
SBA SlovanBratislava
30. 08. 2013 – 18:00
SBA SlovanBratislava
4
:
2
LIN LinköpingHC
01. 09. 2013 – 17:00
SBA SlovanBratislava
7
:
4
H71 HV71Jönköping

KHL – základná časť

September

Zápasy: 10 Výhry: 3 Prehry: 7 Skóre: 17:31 Počet bodov: 7/30 Úspešnosť: 23 %
06. 09. 2013 – 18:00
DON DonbassDoneck
4
:
2
SBA SlovanBratislava
08. 09. 2013 – 15:00
SPA SpartakMoskva
5
:
0
SBA SlovanBratislava
10. 09. 2013 – 18:00
DMN DinamoMinsk
2
:
0
SBA SlovanBratislava
13. 09. 2013 – 19:30
MED MedveščakZáhreb
3
:
4
pp
SBA SlovanBratislava
17. 09. 2013 – 19:00
SBA SlovanBratislava
0
:
3
TOR TorpedoNižný Novgorod
19. 09. 2013 – 19:00
SBA SlovanBratislava
1
:
4
VIT ViťazPodoľsk
21. 09. 2013 – 17:30
SBA SlovanBratislava
2
:
1
pp
AKB Ak BarsKazaň
23. 09. 2013 – 19:00
SBA SlovanBratislava
4
:
5
DYN DynamoMoskva
27. 09. 2013 – 14:00
SIB SibirNovosibirsk
3
:
1
SBA SlovanBratislava
29. 09. 2013 – 12:00
MNK MetallurgNovokuzneck
1
:
3
SBA SlovanBratislava

Október

Zápasy: 11 Výhry: 6 Prehry: 5 Skóre: 30:27 Počet bodov: 16/33 Úspešnosť: 48 %
01. 10. 2013 – 10:00
AMR AmurChabarovsk
2
:
5
SBA SlovanBratislava
03. 10. 2013 – 11:00
ADM AdmiralVladivostok
3
:
1
SBA SlovanBratislava
09. 10. 2013 – 19:00
SBA SlovanBratislava
4
:
3
pp
MMG MetallurgMagnitogorsk
11. 10. 2013 – 19:00
SBA SlovanBratislava
2
:
1
sn
SUV Salavat JulajevUfa
13. 10. 2013 – 16:00
SBA SlovanBratislava
6
:
5
TRA TraktorČeľabinsk
15. 10. 2013 – 19:00
SBA SlovanBratislava
5
:
2
LEV LevPraha
17. 10. 2013 – 19:30
SBA SlovanBratislava
3
:
4
DIR DinamoRiga
21. 10. 2013 – 19:00
SBA SlovanBratislava
2
:
3
CSK CSKAMoskva
26. 10. 2013 – 15:00
SEV SeverstaľČerepovec
2
:
0
SBA SlovanBratislava
28. 10. 2013 – 16:00
LOK LokomotivJaroslavľ
2
:
1
SBA SlovanBratislava
30. 10. 2013 – 16:30
ATL AtlantMytišči
0
:
1
SBA SlovanBratislava

November

Zápasy: 9 Výhry: 4 Prehry: 5 Skóre: 18:32 Počet bodov: 10/27 Úspešnosť: 37 %
01. 11. 2013 – 16:30
SKA SKAPetrohrad
4
:
2
SBA SlovanBratislava
13. 11. 2013 – 19:00
SBA SlovanBratislava
3
:
2
sn
YUG JugraChanty-Mansijsk
15. 11. 2013 – 19:00
SBA SlovanBratislava
3
:
1
AVT AvtomobilistJekaterinburg
17. 11. 2013 – 17:00
SBA SlovanBratislava
2
:
6
BAR BarysAstana
19. 11. 2013 – 19:00
SBA SlovanBratislava
3
:
1
AVA AvangardOmsk
22. 11. 2013 – 14:00
YUG JugraChanty-Mansijsk
0
:
1
sn
SBA SlovanBratislava
24. 11. 2013 – 12:00
AVT AvtomobilistJekaterinburg
8
:
1
SBA SlovanBratislava
26. 11. 2013 – 14:00
BAR BarysAstana
6
:
1
SBA SlovanBratislava
28. 11. 2013 – 13:00
AVA AvangardOmsk
4
:
2
SBA SlovanBratislava

December

Zápasy: 8 Výhry: 5 Prehry: 3 Skóre: 23:24 Počet bodov: 17/24 Úspešnosť: 71 %
02. 12. 2013 – 19:00
SBA SlovanBratislava
3
:
2
SEV SeverstaľČerepovec
04. 12. 2013 – 19:00
SBA SlovanBratislava
2
:
3
sn
SKA SKAPetrohrad
08. 12. 2013 – 17:00
SBA SlovanBratislava
5
:
3
LOK LokomotivJaroslavľ
09. 12. 2013 – 19:00
SBA SlovanBratislava
1
:
2
sn
ATL AtlantMytišči
13. 12. 2013 – 16:00
CSK CSKAMoskva
4
:
5
SBA SlovanBratislava
15. 12. 2013 – 16:00
LEV LevPraha
7
:
0
SBA SlovanBratislava
27. 12. 2013 – 19:30
SBA SlovanBratislava
4
:
2
NFK NeftechimikNižnekamsk
29. 12. 2013 – 16:00
DIR DinamoRiga
1
:
3
SBA SlovanBratislava

Január

Zápasy: 12 Výhry: 5 Prehry: 7 Skóre: 24:34 Počet bodov: 15/36 Úspešnosť: 42 %
03. 01. 2014 – 12:00
MMG MetallurgMagnitogorsk
6
:
2
SBA SlovanBratislava
05. 01. 2014 – 12:00
TRA TraktorČeľabinsk
2
:
1
SBA SlovanBratislava
07. 01. 2014 – 14:00
NFK NeftechimikNižnekamsk
3
:
2
pp
SBA SlovanBratislava
09. 01. 2014 – 14:00
SUV Salavat JulajevUfa
4
:
2
SBA SlovanBratislava
13. 01. 2014 – 19:00
SBA SlovanBratislava
2
:
1
sn
SIB SibirNovosibirsk
15. 01. 2014 – 19:00
SBA SlovanBratislava
3
:
2
AMR AmurChabarovsk
17. 01. 2014 – 19:00
SBA SlovanBratislava
1
:
6
ADM AdmiralVladivostok
19. 01. 2014 – 17:00
SBA SlovanBratislava
2
:
3
MNK MetallurgNovokuzneck
22. 01. 2014 – 16:00
AKB Ak BarsKazaň
2
:
1
sn
SBA SlovanBratislava
24. 01. 2014 – 16:00
TOR TorpedoNižný Novgorod
2
:
3
SBA SlovanBratislava
26. 01. 2014 – 14:00
VIT ViťazPodoľsk
1
:
2
sn
SBA SlovanBratislava
28. 01. 2014 – 16:30
DYN DynamoMoskva
2
:
3
SBA SlovanBratislava

Február

Zápasy: 2 Výhry: 1 Prehry: 1 Skóre: 5:5 Počet bodov: 2/6 Úspešnosť: 33 %
26. 02. 2014 – 19:00
SBA SlovanBratislava
4
:
3
sn
DMN DinamoMinsk
28. 02. 2014 – 19:00
SBA SlovanBratislava
1
:
2
DON DonbassDoneck

Marec

Zápasy: 2 Výhry: 0 Prehry: 2 Skóre: 2:6 Počet bodov: 0/6 Úspešnosť: 0 %
02. 03. 2014 – 17:00
SBA SlovanBratislava
0
:
3
SPA SpartakMoskva
04. 03. 2014 – 19:00
SBA SlovanBratislava
2
:
3
MED MedveščakZáhreb

KHL – Pohár Nádeje

Predkolo západnej konferencie

Zápasy: 2 Výhry: 0 Prehry: 2 Skóre: 1:3
07. 03. 2014 – 16:30
DMN DinamoMinsk
1
:
0
SBA SlovanBratislava
10. 03. 2014 – 19:00
SBA SlovanBratislava
1
:
2
DMN DinamoMinsk